20/11/2023 0 comments Ani Miteva Categories Новини

Кариерният център и Факултетният студентски съвет инициират провеждането на серия от неформални срещи с работодатели, третата от които ще се проведе на 23.11.2023 г. (четвъртък) от 19:30 ч. в Огледалната зала.

Гост на това събитие ще бъде Заместник областният управител на град София и бивш възпитаник на ЮФ Стефан Арсов, който ще изнесе публична лекция на тема ,,Предизвикателствата пред Областна администрация и възможностите за кариерно развитие”.

По време на лекцията ще бъдат представени структурата и дейността на Областната администрация – София,  предизвикателствата пред нея и възможностите за кариерно развитие, ориентирани към нашите студенти (новооткрити стажантски програми и позиции).

Очакваме Ви на 23.11.2023 г. (четвъртък) от 19:30 ч. в Огледалната зала