Paynetics с интерес към студентите ни по право

31/03/2023 0 comments Ani Miteva Categories Новини

Paynetics e българска финтех компания, която през последните години се развива с много бързи темпове, за което свидетелства и засиленият медиен интерес към нея.

Финтех компанията е регулирана институция за електронни пари, която има разрешение да предоставя услугите си в Европейския съюз и Великобритания.

Paynetics е пиoнep в иновативните peшeния зa плaщaнe, пpидoбивaнe и издaвaнe нa ĸapти, yпpaвлeниe нa cмeтĸи, бaнĸoви пpeвoди и eлeĸтpoнни пopтфeйли. Нейният екип е съставен от експерти, някои от които са в основата на въвеждането в употреба на банкоматите и картите с чипове у нас. Мисията на фирмата е да улесни максимално плащанията, като основното решение е създаване на дигитални портфейли.

Към настоящия момент в правния отдел на Paynetics е отворена позиция за стажант.

Информация за позицията, включително условия за заемането й са публикувани в раздел “Кариерен център”.